ΠΑΝΕΛΛΑΔΙΚΕΣ ΕΞΕΤΑΣΕΙΣ 2021- ΥΠΟΒΟΛΗ ΑΙΤΗΣΗΣ-ΔΗΛΩΣΗΣ ΣΥΜΜΕΤΟΧΗΣ

Οι μαθητές(ΤΕΛΕΙΟΦΟΙΤΟΙ Γ' ΤΑΞΗΣ) θα υποβάλουν την Αίτηση-Δήλωση για συμμετοχή στις Πανελλαδικές Εξετάσεις έτους 2020

στην προθεσμία από την Τετάρτη 25 ως και τη Δευτέρα 30 Νοεμβρίου.

Οι απόφοιτοι(ΣΕ ΕΙΔΙΚΟΤΗΤΕΣ ΠΑΡΕΛΘΟΝΤΩΝ ΕΤΩΝ) θα υποβάλουν την Αίτηση-Δήλωση σε προθεσμία που θα οριστεί και θα ανακοινωθεί σε επόμενο στάδιο.

Π ρ ο σ ο χ ή!

Οι μαθητές θα υποβάλουν την Αίτηση-Δήλωση, μέσω ηλεκτρονικού ταχυδρομείου (e-mail) στη σχολική τους μονάδα, η οποία και θα καταχωριστεί ηλεκτρονικά.

e-mail σχολείου:     Αυτή η διεύθυνση ηλεκτρονικού ταχυδρομείου προστατεύεται από τους αυτοματισμούς αποστολέων ανεπιθύμητων μηνυμάτων. Χρειάζεται να ενεργοποιήσετε τη JavaScript για να μπορέσετε να τη δείτε.

Στο θέμα του ηλεκτρονικού μηνύματος θα αναγράφεται ΥΠΟΧΡΕΩΤΙΚΑ το ονοματεπώνυμο του μαθητή και μετά η λέξη ΔΗΛΩΣΗ (επώνυμο όνομα-ΔΗΛΩΣΗ).

Μετά την υποβολή της Δήλωσης να επικοινωνούν οι μαθητές τηλεφωνικά με τη Διεύθυνση του Σχολείου στο τηλ.2461039806 κατά τις ώρες από 17:00μμ μέχρι 20:30μμ ώστε να γίνεται επιβεβαίωση της παραλαβής του ηλεκτρονικού μηνύματος.

Η ανακοίνωση για την υποβολή της Αίτησης-Δήλωσης βρίσκεται στην ιστοσελίδα του Υπουργείου με σύνδεσμο:

Στα συνημμένα αρχεία θα βρείτε την Αίτηση-Δήλωση και οδηγίες συμπλήρωσης.

ΑΡΧΕΙΟ_ΟΔΗΓΙΕΣ_ΕΠΑΛ_2.doc

ΔΗΛΩΣΗ_ΕΠΑΛ_2.doc