ΕΠΕΙΓΟΝ - ΥΠΟΒΟΛΗ Αίτησης–Δήλωσης για συμμετοχή στις Πανελλαδικές Εξετάσεις των ΕΠΑΛ έτους 2020.

στο email του σχολείου Αυτή η διεύθυνση ηλεκτρονικού ταχυδρομείου προστατεύεται από τους αυτοματισμούς αποστολέων ανεπιθύμητων μηνυμάτων. Χρειάζεται να ενεργοποιήσετε τη JavaScript για να μπορέσετε να τη δείτε..

Για διευκρινίσεις σχετικά με το ποιο υπόδειγμα πρέπει να συμπληρώσετε απευθυνθείτε στον υπεύθυνο του τμήματος ή υποβάλετε ηλεκτρονικά ερώτημα στο email του σχολείου.

Επισημαίνεται ότι η ανωτέρω προθεσμία πρέπει να τηρηθεί υποχρεωτικά από όλους τους υποψηφίους.

Ακολουθήστε τους παρακάτω συνδέσμους του υπουργείου για πληροφορίες.

ΕΠΑΛ εγκύκλιος
Α-Δ ΕΠΑΛ Υπόδειγμα 1 (1 σελίδα για υποβολή)
ΟΔΗΓΙΕΣ ΕΠΑΛ Υπόδειγμα 1
Α-Δ ΕΠΑΛ Υπόδειγμα 2 (1 σελίδα για υποβολή)